Putari grabe ka SEHI, pala Metaloplastika u Dudovoj šumi

Duel u prepunoj „Dudovoj šumi“ bolje su otvorili domaći Putari. Bojan Županjac vezao je tri gola za vođstvo 3:1 posle deset minuta igre

Spart-MP_20150513 (12)

Spartak – Metaloplastika 30:19 (13:7)

Subotica – Dvorana: Dudova šuma. Gledalaca: 1.500. Sudije: Savić i Radulović. Sedmerci: Spartak 2 (2), Metaloplastika 2 (2). Isključenja: Spartak 2, Metaloplastika 6 minuta.

SPARTAK VOJPUT: Vukoslavović, Kosović, Đekić 5, Knežević 2, Kovačević, Lojaničić, Bojanović 2, Jovanović 4, Radulović (20 odbrana), Distol 1, Županjac 10 (2), Jelić 2, Kaltak 2, Rakocija 2, Čupić, Vuković.

METALOPLASTIKA: Milovanović, Stevanović, Grujičić 7, Palević, Delibašić, Dragićević 2, Ostojić 3, Vladisavljević, Obradović 3, Marković 3 (2), Arsić (12 odbrana), Jezdimirović, Mitrović 1, Jevtić, Bojanić, Petrović.

U završnici prvog dela subotički plavo-beli su imali raspoloženog Radulovića pred mrežom i realizatora Županjca, pa su na odmor otišli sa šest razlike.

U drugom delu još bolja igra Subotičana, u 40. minutu Šapčani su „duplirani“ – 18:9 i sve je rešeno.

U 50. minutu razlika je bila dvocifrena – 23:13, Metaloplastika je totalno pala, jedva su Šapčani čekali da se utakmica završi.