Zvezda odolela u Šapcu, po ko zna koji put sudili Mošorinski i Pandžić

Sam tok utakmice umnogome je ukazivao da će se na kraju bodovi u Šapcu podeliti

Metaloplastika – Crvena zvezda 22:22 (12:12)

ŠabacDvorana: Zorka. Gledalaca: 1.100. Sudije: Mošorinski (Novi Sad) i Pandžić (Zrenjanin). Sedmerci: Metaloplastika 5 (4), Crvena zvezda 7 (5). Isključenja: Metaloplastika 4, Crvena zvezda 6 minuta. Semafor: 4:4 (12), 7:8 (22), 12:11 (28), 13:14 (34), 16:19 (43), 21:20 (48), 22:22 (59).

METALOPLASTIKA: Maksimović, Milovanović, Došen, Stevanović, Marinović, Bomaštar, Arsić (16 odbrana, 2 sedmerca), Savić 1, Jezdimirović, Mitrović , Dragićević 3, Jevtić 1, Ivanović 9, Marković 3, Petrović, Ostojić 5.

CRVENA ZVEZDA: Šotić 2, Bojičić, Radosavljević 6, Dragutinović 1, Vokši, Damnjanović 6, Gačević, Rodić, Antelj, Radoničić, Zlatanović (19 odbrana, 1 sedmerac), Todorović 2, Mandić 4, Babić 1, Vujović, Milutinović.

U toku prvog poluvremena ekipe su se smenjivale u vođstvu, čas je bilo gol prednosti za domaćin, čas za goste.

Tako je nastavljeno i tokom drugog poluvremena, da bi tek negde u 44. minutu Zvezda napravila osetniju razliku od tri gola, ali su domaćini uspeli vrlo brzo da dođu do rezultatskog izjednačenja.