OD GOTOVOG VERESIJA: Metaloplastika odnela bod sa Banjice

partizan - metaloplastika - banjica

Interesantno rukometno popodne na Banjici sa TV prenosom, završeno je bez pobednika. Partizan i Metaloplastika podelili su bodove 20:20 (9:9). Šapčani su održali oreol nepobedivosti ove sezone i posle osam kola, iako su samo na pet minuta pre kraja bili gotovo u bezizlaznoj situaciji. Domaći sastav vodio je 20:16, imao i napad, ali sve to nije bilo dovoljno da se položi rival na pleća. Stao je napad tima Nenada Maksića, ušao u problem sa isključenjima, koja su paralisala igru crno-belih u poslednjim minutima, a Šapčani, gol, po gol, prevashodno iz dobre odbrane, tražili su svoj povratak u egal.

Na kraju je gol Kažića doneo remi na par sekundi pre kraja. Kod domaćina, Mršulja je bio najefikasniji sa sedam golova, dok je pet za goste postigao Ilić.