NASTAVLJEN NIZ: Pao i Partizan (VIDEO)

Danima smo pozivali navijače da dođu na derbi 17-og kola Super rukometne lige Srbije, protiv Partizana. U našu redakciju je stiglo mnogo poruka vezanih za današnji susret (kada, gde i koliko). Sve je nagoveštalo da će Zorkina hala biti puna, ali ono što smo večeras videli je zaista ispunilo svaka očekivanja, i motiv je više da nastavimo da radimo kao što smo i do sada, jer ako je bar neko došao da podrži Plastičare zbog nas i naših objava, onda je cilj našeg postojanja ostvaren.

ifPočetak nije bio kakav smo i očekivali, gosti su poveli sa 3:0 i, na sreću, to je i bilo najveće vo]stvo jedne od ekipa. Brzo su plavi smanjivali razliku pa su tako u sedmom minutu izjednačili na 4:4. Od tog momenta pa sve to kraja igralo se gol za gol. Smenjivali su se u svojstvu plavi i crno-beli sve do kraja prvog poluvremena, tako da su Plastičari na njega otišli sa golom prednosti, 16:15.

Drugo poluvreme u istom tempu sve do 46. minuta, kada plavi dolaze do dva gola razlike, i kada su svi mislili da će se naši momci rezultatski odlepiti, igrači Partizana, predvođeni sjajnim golmanom, Milanom Ćućuzom, uspevaju da održe rezultatsku klackalicu sve do samog kraja.

Poslednjih pet minuta, prozvani putem razglasa od strane gospodina Đenadića, budi se i oko dve hiljade domaćih navijača. Naši igrači nošeni takvom atmosferom i dobrom igrom Đorđa Golubovića, koji je sa 7 golova i najbolji pojedinac kod nas, nisu mogli izgubiti, pobeda je bila neminovna, 27:26. Ruzultat nikako ubedljiv ali bodovi ipak ostaju u Šapcu.

Mi pozivamo navijače da navijanje sa tih poslednjih 5 minuta protiv Partizana ponove kroz celu utakmicu u nastavku takmičenja koje sledi, jer dobro navijanje u plejofu može nas odovesti u ligu SEHA.

Pogledajte kako je izgledao poslednji minut utakmice sa Partizanom.