Vojvodina pala u Šapcu (VIDEO)

Metaloplastika – Vojvodina 24:21 (14:11)
Hala Zorka. Gledalaca: 2.500. Sudije: Dušan Stojković (Niš) i Nikolić Nenad (Leskovac).Sedmerci: Metaloplastika 3 (2), Vojvodina 8 (6). Isključenja: Metaloplastika 6 minuta, Vojvodina 8 minuta.
METALOPLASTIKA: Maksimović, Dragićević 1, Milovanović 3, Golubović 4, Trijanović, Marinović, Ostojić 2, Aleksić, Marković, Arsić 15 odbrana (1), Đukić, Jezdimirović, Mitrović, Ilić Stefan 6, Ivanović 7, Petrović 1.
VOJVODINA: Arsenović, Orbović 4, Popov, Todorović 2, Milašević 1, Perović, Rastvorcev 3, Marjanović 3, Ranisavljević, Arsenić 3, Nikolić 1, Stanković 4, Janić, Raičević, Vučković, Gugleta.

Od prvog trenutka Šapčani su bili u vođstvu. U tom periodu pored dobrih odbrana Arsića, u domaćoj ekipu su se istakli Milovanović, Golubović i Ivanović.

Drugo poluvreme počinje novim naletom domaće ekipe, koja uspeva da u nekim trenucima dostigne i 5-6 golova prednosti. Konkretno u 44. minutu ta prednost za domaćina iznosi čitavih sedam golova…

Pogledajte poslednji minut utakmice:

2 responses to “Vojvodina pala u Šapcu (VIDEO)

1. Повратни пинг: 1. kolo plejofa 2015/16: Ne može nam niko ništa, jači smo od sudija! – MP – moj klub·

2. Повратни пинг: 1. kolo plejofa 2015/16: Ne može nam niko ništa, jači smo od sudija! | Metaloplastika - moj klub·