Poraz u Novom Sadu (VIDEO+FOTO)

Metaloplastika je u 10. kolu Super rukometne lige Srbije, zabeležila novi poraz i sada sa dve pobede i dva nerešna rezultata zauzima pretposlednje mesto u našem najjačem ligaškom takmičenju.

Ovoga puta bolja od plavih bila je novosadska Vojvodina. Utakmica rezultatski izjednačena sve do 28 minuta, kada Voša preuzima stvar u svoje ruke i na poluvreme odlazi sa tri gola prednosti 15:12.
U drugom poluvremenu postojao je samo jedan tim, Vojvodina. Mlada i neiskusna ekipa Metaloplastike bila je nemoćna pred naletom daleko iskusnih kolega u crveno-belom dresu. Novosađani su još jednom pokazali da su u Slanoj bari bez premca i ovaj put su nas dobili ubedljivo sa 30:22.

Poraz u Novom Sadu je samo najavilo da plavi bez obzira na sve, ove godine definitivno neće igrati plej of, posle duže vremena šabački rukometaši će morati da se bore za opstanak u ligi kroz ple aut ligu takmičenja

Napomenimo još da su se kod plavih istakli Dragićević sa 5 golova (četiri sa linije od sedam metara), kao i Vorkapić, Petrović i Bozoljac koji su meč završili sa po tri postignuta gola. U listu srelaca još su se upisali Srdanović sa dva a po jedan gol dali su Dakić, Dragutinović, Došen, Marinović, Protić i Jevtić Vladimir.

Metaloplastika u subotu, u hali Zorka, dočekuje novajliju u ligi ekipu Šamot 65 iz Aranđelovca a meč je na progranu od 18i30 časova. Pozivamo sve navijače da dođu i da svim srcem podržimo plave momke jer Metaloplastika se voli i kada gubi.